MODA 4 sene önce

VICTORIA’S SECRET KIMONOLARI

Victoria’s Secret’ın her yılbaşı düzenlenen defilesini hepimiz izlemişizdir. Oradan da meleklerin sahne arkasında giydikleri kimonoları mutlaka görmüşsünüzdür. Her meleğin sahip olduğu bu kimonolar markanın imzalarından biri.

Parlak kumaşları ve rahatlıklarıyla izlerken tam meleklere layık dediğimiz bu kimonolara siz de sahip olabilirsiniz! Eğer hala hatırlamadıysanız aşağıdaki fotoğrafı görünce mutlaka hatırlayacaksınız.

rsz_399_p_1362180892293

Iconic Pink Stripe Kimono

MosModa 205 TL

Evet. Klasik Victoria’s Secret kimonosu. Artık markalaşan renkleriyle, sabahlık olarak tercih edebileceğiniz, evde de sizi şık hissettirip güne hazırlayacak bu seksi ve şık ürüne kim sahip olmak istemez ki?

pr_01_28833_max

Kimono – Lacivert

MosModa 205 TL

Rengarenk kimonolarla sabahlarınız ve akşamlarınıza canlılık gelmemesi mümkün değil. Ne de olsa “melek” gibi hissedeceksiniz.

pr_01_28814_max

Kimono-Lila

MosModa 205

Kimonolar arasında favorimiz, klasik modelin ardından,  Adriana Lima’nın modelliğini yaptığı bu renk. Sizce de hoş değil mi?

pr_01_28874_max

Kimono – Leopar 

MosModa 205 TL

Ve daha özgür ruhlular içnse bu model önerimiz. Daha fazla Victoria’s Secret ürününe ulaşmak için lütfen tıklayınız.

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino