MODA 3 sene önce

VICTORIA’S SECRET FASHION SHOW 2014

Bu sene  ev sahipliğini Londra’nın yaptığı, muhteşem showlar ile akılları baştan Victoria’s Secret yeni yıla özel göz kamaştıran bir defileyle giriyor. Melek kanatlarıyla adeta bir kült haline gelen Victoria’s Secret Show modelleri yine izleyenleri kendine hayran bırakırken, sergilenen iç çamaşırları yine nefes kesti. Taylor Swift ve Ed Sheeran ise bu seneki showda sahne alan sanatçılardı.

 

Victoria's Secret Fashion Show

 victorias

Tiril tiril şifon ve masum ipeklerin yanında tezat oluşturan ağır dantel, koyu renkler, askı kayışları ve korseler melek ve şeytanı podyumda birleştirdi.  Tabii ki hiçbir melek kanatsız olamazdı; büyüleyici kelebek kanatları, tanrıçalardan ilham alan altın kanatlar gerçek melekleri temsil ederken, şeytan ise siyah pelerin ve karanlık kanatlarla kendini gösterdi.

 

VS Fashion Show

Herkese inanılmaz bir gece yaşatan VS Show bitse de etkisi bir sonraki showa kadar süreceği kesin. Siz de muhteşem bir Victoria’s Secret parçasını dolabınıza eklemek isterseniz lütfen aşağıdaki görsele tıklayınız.

 

Victoria-s-Secret-Canta-Siyah_69785_1

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino