MODA 3 sene önce

VALENTINO’DA ROCKSTUD SONRASI

Valentino-Spring-2015-Handbags-24

Hangi marka Valentino‘nun Rockstud koleksiyonuyla yakaladığı başarıya sahip olsa kendini şanslı hisseder. Rockstud’ın ilk sergilenmesinden itibaren yıllar içinde Valentino birçok varyasyonla başarılı koleksiyonu süsledi ve modaseverlerin Rockstud’a olan ilgisi ve sevgisi hala ilk günkü gibi taze. Ama bu aşamada akıllara yeni bir soru geliyor. Bir marka böylesine klasikleşen bir koleksiyonun ardından bu başarıyı ileriye götürmek için nasıl bir adım atabilir?

Valentino Rockstud modellerini minimum sayıda tuttuğu ard arda üçüncü defilesini bu sene gerçekleştirdi. Rockstud modelleri daha az da olsa yine satışta olacak, fakat Valentino tasarımcılarının tek amacı yeni ve yaratıcı fikirlerle Rockstud’ın başarısını geçebilmek.

Bu yeni koleksiyonda ortaya çıkan sonucun büyük oranda olumlu olduğunu söyleyebiliriz. Biz MosModa Blog olarak renkli baskılı büyük deri çantaları ve ön kısmında taşımayı kolaylaştıran kemer bulunan clutchları çok beğendik. Siz neler düşünüyorsunuz?

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino