MODA 4 sene önce

VALENTINO ROCKSTUD

Son birkaç yıldır dünyaca ünlü markaların da yardımıyla zımba detayını hayatımıza daha fazla sokmaya başladık. Zımbaların asiliği ve seksiliği tüm hayatımızı sarmaya devam ediyor. Valentino da zımba detayını benimseyen ve koleksiyonlarında sıkça kullanan efsanevi bir İtalyan markası. Özellikle Rockstud koleksiyonunda abartıya kaçmadan kullandığı zımba detayları her sezon yenilenerek modaseverlere sunuluyor.Canada Goose Lodge Down Vest

Geçtiğimiz yıl Christian Louboutin‘in Pigalle modeli gibi ikonik mertebesine ulaşan Valentino Rockstud topuklu ayakkabıları her davette, her etkinlikte dünyaca ünlü yıldızların üzerinde gördük.

photo

Valentino’nun Rockstud koleksiyonunda birçok parçanın ikonikleşmiş olması aynı zamanda onların zamansız olduğunu, modası geçmediği için senelerce kullanabileceğinizi gösteriyor.

Bu sezon yine gösterişli olduğu kadar sadeliğiyle gün içerisinde rahatlıkla kullanabileceğiniz zımbalı Rockstud koleksiyonu modelleri oldukça ilginizi çekecek. Sizin için seçtiğimiz modellere bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino