GÜZELLİK 4 sene önce

TORY BURCH ARTIK MAKYAJ CANTANIZIN ICINDE!

Tory Burch şu ana kadar çantalarımızın yaratıcısıydı ve artık çantalarımızın içini de fethedecek. Marka bu ayın sonunda kozmetik koleksiyonlarını sevenleriyle buluşturacak.

tory-burch-store-fb-64450027

WWD’ye verdiği röportajda Burch koleksiyonları yaratırken nelerden ilham aldığını anlatıyor.  Estee Lauder ile 2011 yılından bu yana kozmetik alanında ortaklığını sürdüren marka uzun çalışmaların ardından ilk ürünlerini 26 Eylül’de piyasaya sürecek.

Röportajda da söylendiği üzere gelecek yeni koleksiyonların Tory için oldukça kişisel anlamlar içerdiğini belirtmekte fayda var. Babası ve erkek kardeşleri tarafından sevilen “vetiver”i başlangıç noktası alarak oluşturduğu parfüm bunun dışında neroli, greyfurt, yasemin, sandal ağacı, tuberose gibi  notalara sahip.

rsz_tory-embed

Makyaj kısmında ise favori ve artık imzası haline gelmiş ten rengi/pembe rengi bir ruj, dudak ve yanaklar için 2si birarada gül pembesi tint, bronz pudra ve asansörlü fırça bulunuyor. Rujun ismi “Pas du Tout” babasının sıkça kullandığı bir deyimden esinlenerek verilmiş.  Makyaj koleksiyonu genel olarak Borch’un annesinin makyaj stilinden yola çıkarak “Az çoktur” felsefesiyle hazırlanmış ve doğal güzelliğin en iyisi olduğu yönünde koleksiyonu oluşturuyor. Bunun dışında 2si birarada ürünleriyle çalışan kadınların günlük hızlı yaşantılarına kolaylık sağlamayı amaçlıyor.

Ve son olarak bakım kısmında vücut losyonu, vücut kremi, duş jeli ve tamamlayıcı olarak mum bulunuyor.

rsz_toryburchbeauty-3

Koleksiyonun tamamı klasik Tory Burch renkleri olan altın ve turuncuya ve oldukça hoş bir retro tasarıma sahip. Biz ürünleri heyecanla bekliyoruz, ya siz?

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino