MODA 4 sene önce

TOD’S GOMMINI

Yılların Mokasen ayakkabısının İtalyan deri kalitesi  ve yeni fikirlerle buluşması  sonucu ortaya çıkmış farklı tasarımlarda rengarenk gomminiler… Rahatlıklarıyla bilinen bu ayakkabılar, minimal tasarımların revaçta olduğu bu dönemde doğal olarak oldukça popürler oldu. Basit çizgilere sahip gomminiler klasik tasarımlarıyla   hemen hemen her günlük kıyafete uyum sağlayabiliyorlar. Özellikle düz pastel renkleri oldukça dikkat çekici.

c82e362afd8819f510a8416cb49bc662

Süet ve deri modelleri, pastel düz renklerin yanında  leopar desenli ve taşlı tasarımları da olan gomminilerin en güzel halleri bizce sade olanlar ama Jessica Biel’in tercih ettiği taşlı tasarım da oldukça şık.

jessica-biel-and-tods-gommini-ricamo-spray-sequined-loafers-gallery

Carla Bruni, Katie Holmes, Blake Lively, Jessica Alba, Uma Thurman ve Cindy Crawford gibi bir çok yıldız tarafından tercih edilen gomminiler özgürlüğüne düşkün ve rahat severlerin mutlaka gardıroplarında bulunması gerekenlerden.

gomini2

gomini1

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino