MODA 3 sene önce

TARZ SAHİBİ İNSANLARIN ORTAK ÖZELLİKLERİ

new-york-fashion-week-street-style-leandra-bloggers

Şu bir gerçek ki kredi kartı olan herkes modaya uygun giyinebilir. Ama daha önemli bir gerçek var, kredi kartı olsun veya olmasın çok az insan gerçekten tarz sahibi olarak öne çıkar. Bugün MosModa Blog olarak tarz sahibi insanların ortak özelliklerini sizin için derledik.

Tarz sahibi insanlar moda bloglarında gördükleri her şeyi bire bir kopyalamazlar. Günümüzde moda blogları ve cadde stili fotoğrafları moda için çok önemli bir ilham kaynağı. Ama moda bloglarını aynen kopyalamak değil, moda bloglarından ilham alıp üzerine kendi moda anlayışını katarak kendi tarzını oluşturmak gerekiyor.

street-style-fashion-international-street-style--dubais-winning--waist-down--style

Tarz sahibi insanlar hiçbir markadan ve hiçbir mağazadan korkmazlar. Modaseverler bazen aradıkları parçayı bulabilmek için onlarca mağazayı ardarda dolaşabilirler. Ama bazen dışarıdan görünüşü farklı da olsa bazı mağazalarda çok orijinal ve tarz parçalar çıkabiliyor. Özellikle vintage mağazalarında.

london-fashion-week-street-style-intro

Tarz sahibi insanlar bir parçayı kendi tarzlarına nasıl yedireceklerini iyi bilirler. Birisinin üzerinde çok iyi duran bir bluz başkasının üzerinde çok kötü durabilir. Önemli nokta bu bluzu kendi tarzınız içinde nasıl kullandığınızdır. Aynı bluzun farklı bir kombin ve anlayışla sizin üzerinizde de harika görünmesini sağlayabilirsiniz.

nike5

Tarz sahibi insanlar “özellikle” trendy olmazlar. Tarz sahibi insanlar trend olan parçaları ve modelleri özellikle takip edip kullanmazlar. Hatta genellikle birçok estetik anlayışı kendi tarzlarına göre bir araya toplar ve etraflarındaki insanlara ilham verirler.

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino