MODA 3 sene önce

STİL HOLLYWOOD – RIHANNA

BzzRB5KCcAA0jo7

Dünyanın en ünlü ve en popüler pop starlarından biri olan Rihanna, California’da bir restorandan çıkarken Saint Laurent tasarımı silah şeklindeki çantalarıyla büyük bir tartışma yarattı. Silahlara olan ilgisi kendisini takip eden hayranları tarafından iyi bilinen güzel yıldız, silah şeklinde tasarlanmış siyah renkli Saint Laurent çantası ve yine Saint Laurent imzalı üzerinde silah desenleri olan siyah beyaz clutch modeliyle çok konuşuldu. Bazı modaseverler tarafından silah şeklinde çantalar kullanması eleştirilen güzel yıldız, diğer taraftan birçok moda otoritesi tarafından moda anlayışındaki cesaret ve orijinallik için tebrik mesajları aldı. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Rihanna sadece kötü bir kız mı, yoksa orijinal bir moda anlayışı olan bir moda ikonu mu? Karar sizin.

1413180596782_wps_20_Rihanna_heads_to_her_favo

rihanna-santa-monica-saint-laurent-3

22000203pu_13_f

Siz de Rihanna gibi konu moda olunca orijinalliğe ve farklı olmaya önem veriyorsanız Saint Laurent‘in bu özel koleksiyonunu MosModa’nın özel İste-Gelsin sistemini kullanarak satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki görsele tıklayınız.

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino