MODA 3 sene önce

STİL HOLLYWOOD – CRISTIANO RONALDO

Bma6E1xIEAAbKIy

Stil Hollywood köşemizde bugün diğer günlerden farklı olarak, erkek bir stil ikonu konuk. Futbol otoritelerince dünyanın en iyi futbolcusu olarak gösterilen ve geçen sene yılın futbolcusu ödülünü kazanan Real Madrid futbol takımı oyuncusu Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, bir Şampiyonlar Ligi maçı sonrası takım arkadaşlarıyla takım otobüsüne doğru ilerlerken foto muhabirlerince sırtındaki MCM Stark Medium Backpack Çanta – Cognac sırt çantasıyla görüntülendi. Modayı yakından takip etmesiyle tanınan yakışıklı futbolcu, farklı renklerdeki MCM sırt çantası modellerini gerek maç günleri gerekse antrenman dönemlerinde sıklıkla tercih ediyor.

14085222042_4a74d11c89_o

BmVxbPRCAAAioiZ

8001440_orig

Backpack-Stark-Medium-Canta-Cogn_57220_1

Son dönemlerde bütün dünyada çok popüler olan MCM sırt çantası modelleri, farklı renk ve zımba modeli çeşitleriyle Türkiye’de sadece MosModa’da bulunuyor. Siz de Cristiano Ronaldo gibi iddialı bir kişiliğe sahipseniz ve dikkat çekmeyi seviyorsanız, MCM sırt çantası modelleri tam size göre. Satın almak için lütfen tıklayınız.

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino