MODA 4 sene önce

SONBAHARIN VAZGECILMEZI : HUNTER CIZMELER

Hunter-Wellies

Sonbahar kapımıza dayandı! Bu da sonbaharın yağmurlarını modanın eğlenceli tasarımları ile yani renk renk Hunter çizmelerle karşılayacağımız anlamına geliyor. 19. yüzyılın aristokrat sınıfından günümüzün sokak modasına kadar yayılan Hunter çizmeler 1967 yılında İngiltere kraliçesi tarafından hatta her adımı her giydiği takip edilen Prenses Diana tarafından da giyilmiş.

Queen Walking at Balmoral

CHARLES_DIANA_BALMORAL_198

Günümüzde Hollywood yıldızları arasında oldukça popüler olan Hunter çizmelerin bu yıl çıkan yeni modelleri sonbaharın yağmurlu ve kasvetli havasında sizin renkler içinde ışıldamanızı sağlayacak. İsterseniz sokak modasına ve dünyaca ünlü yıldızların yaptıkları kombinlere göz atarak bu yıl Hunter çizmelerle nasıl bir tarz yakalayacağınız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

hunter

Lindsay-lohan-Kendal-jenner-nicki-minja-kristen-stewart-sarah-michelle-gellar

2781406_phillip_lim_bag-_hunter_boots-red_cords

hunter-botları-2013

hunter2

Hunter’ın renkli klasik çizmelerini artık herkeste görüyoruz. Bu yıl farklılık yaratmak isteyenler için Hunter’ın Festival Wellies koleksiyonundaki yeni modellerinden sizin için seçtiklerimize göz atabilirsiniz.

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino