SİZDEN GELENLER 4 sene önce

SIZDEN GELENLER ; MARC BY MARC JACOBS – ROCK CHRONOGRAPH SAAT

        Tasarım kariyerine 1981 yılında başlayan Marc Jacobs moda eğitimini alırken keşfedildi ve 2 yıl içinde kendi ismini taşıyan markasını yarattı. Kazandığı başarıların ardından Marc by Marc Jacobs markasını hayata geçiren ünlü tasarımcı, bu yeni markasıyla imaj olarak daha sert ve retro tarafını gösterme imkanı buldu. Kullandığı vintage detaylar büyük beğeni toplayan Marc Jacobs, 2001 yılında ilk Marc by Marc Jacobs koleksiyonunu tanıttığından beri gerçek modaseverler bu eşsiz koleksiyonlardan birer parçaya sahip olabilmek için sıraya giriyorlar.

        MosModa farkıyla satılan Marc by Marc Jacobs tasarımlı Rock Chronograph Silicone Bracelet  saati alan Gamze Hanım’ a  bizi tercih ettiği için ve güzel yorumlarını MosModa ailesiyle paylaştığı için çok teşekkür ediyor, iyi günlerde kullanmasını diliyoruz ;

    ” Öncelikle belirtmek isterim ki her sorum olduğunda sıkılmadan benimle ilgilendiğiniz ve ürünü söz verdiğiniz tarihte getirdiğiniz için teşekkür ederim:) Saate gelirsek ; söyleyecek çok fazla söz yok! Rengi, kalitesi ve duruşuyla en sevdiklerim arasına girdi bile! Teşekkürler MosModa! ”

image (11)

image (10)

Marc Jacobs

Marc by Marc Jacobs – Rock Chronograph Silicone Bracelet 

MosModa – 595 TL

İlgili Başka Konular

Valentino