MODA 4 sene önce

SIZDEN GELENLER : J BRAND – LOVE STORY KOT PANTOLON

Modanın dahi çocuğu Jeff Rudes tarafından 2005 yılında kurulan J Brand, kurulduğu ilk andan itibaren Angelina Jolie, Victoria Beckham, Paris Hilton, Jessica Alba, Rihanna, Katy Perry, Sarah Jessica Parker ve Blake Lively gibi pek çok Hollywood yıldızıyla beraber milyonlarca insanın bir numaralı tercihi haline geldi. J Brand şıklık, sadelik ve seksapeli bir arada bulabileceğiniz özel markalardan. Retro kotlardan esinlenerek hazırlanan Love Story serisi ile J Brand muhteşem tasarımlara imza atmaya devam ediyor. Sezona damgasını vuran Love Story kot pantolona sahip olmak üzere MosModa’ya ulaşan ve görüşlerini içtenlikle paylaşan Biricik Hanım’a çok teşekkür ediyoruz. Pantolonunu iyi günlerde kullanması dileğiyle.

“J Brand hem kendi tarzının dışına çıkmış bu seriyle hem de benim tarzımı değiştirmeme neden oldu sanırım. Pantolonda dar paçadan başka bir şey tercih etmem derken kendimi J Brand’in Love Story koleksiyonunda buldum. Sandığımdan çok daha güzel durdu üzerimde. Bu imkanı bana sunan MosModa’ya çooookk teşekkür ederim!”

j-brand-love-story-bol-paca-black-siyah-jett

istegelsin-dinamik

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino