SİZDEN GELENLER 4 sene önce

SİZDEN GELENLER ; ISABEL MARANT – GİZLİ TOPUK SNEAKERS

1989 yılında aksesuar tasarlamaya başlayan dünyaca ünlü Fransız tasarımcı Isabel Marant, 5 yıl sonra kendi ismini taşıyan markasını yarattı. Kendine has tarzı ve bakış açısıyla kısa sürede büyük bir hayran kitlesi kazanan ve moda dergileri tarafından övgüler yağdırılan Isabel Marant, minimalist ve bohem tarzda yarattığı tasarımlarıyla tanınıyor. Dünya çapında modaseverler arasında çok popüler bir marka olmasının yanında kısa zamanda moda dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Isabel Marant, Rihanna, Beyonce, Miranda Kerr, Sienna Miller, Emma Watson ve Alicia Keys gibi birçok dünyaca ünlü yıldızın da günlük hayatlarında vazgeçilmezlerinden.

MosModa’nın kalitesine güvenip, bu ayakkabıları bizden almayı tercih eden Buket Hanım’a teşekkür eder, alışverişlerinin devamını dileriz.

“Spor giyinmeyi seven biri olarak bu ayakkabıları gördüğüm anda aşık olmuştum. Tarzımı bozmadan şıklığımı koruyabileceğim bu gizli topuk ayakkabıları uzun zamandır araştırıyordum. Sonunda MosModa imdadıma yetişti. İstediğim model ve istediğim rengi bulmama yardımcı olan ve benimle sürekli iletişim halinde kalan MosModa’ya çok teşekkürler !”

1005365_495192197241115_481908623_n

Siz de hem rahat hem şık hem de spor olan Isabel Marant tasarımı bu ayakkabılara sahip olmak istiyorsanız sitemize bekleriz !

pr_01_9219_max

Isabel Marant – The Bekkett Suede and Leather High-Top Wedge Ayakkabı – 1950TL

İlgili Başka Konular

Valentino