MODA 4 sene önce

RENGARENK SAÇLAR

2014’ün ilkbahar/ yaz aylarında görmeye başlayacağımız rengarenk saç modası için hazır olun!

karışık

Avrupa’da örneklerine sıkça gördüğümüz, ülkemizde ise bu sezon kendini yeni yeni göstermeye başlayan renkli saç trendini yakından inceleyelim!

alexa-chung-milkmaid-braid-twitter

Nicki Minaj başta olmak üzere Jessie J ve Nicole Richie gibi ünlü isimlerin de bu uygulamayı yapmasıyla dikkat çeken yeni trend Vogue başta olmak üzere bir çok moda dergisinin yakın mercek altına aldığı konular arasında…

pembe ombre saç 2

Renkli saç modasında en çok tercih edilen renklerde başı pembe tonları çekerken, gökkuşağı renkleri, lila tonları ve yeşil de çok gördüğümüz renklerden sadece bir kaçı.

 

1360927217502597_58_tumblr_mdicgySLtf1qcwotxo1_500

Ancak renkli saç trendini uygularken dikkat etmeniz bazı konular var. Renkli saçlar ilk bakışta hepimizin aklını çelse de aslında kullanımı bir o kadar zor!

renkli-saç-modelleri-6

Bu trendi uygulayabilmeniz için öncelikle kendi saç renginizi feda etmeniz gerekiyor.  Ama hemen üzülmeyin! Her şeyin bir çaresi olduğu gibi bu trendin de bir kaçamağı var.

tumblr_m700pxm4OI1rqexmc

 

Renkli saç tebeşirleri olarak geçen tebeşir görünümdeki bu geçici boyalar sayesinde saçlarınızı dilediğiniz gibi boyayıp ve dilediğiniz zaman yıkadığınızda eski saç renginize kavuşmanız mümkün.

saç-tebeşiri-6

Saçları hafifçe ıslattıktan sonra saçın renklendirmek istediğiniz bölgesine uyguladıktan sonra saç tebeşirinin gün boyu dayanması için saçlarınızı kurutma makinesiyle kurutmanız yeterli.

 

 

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino