MODA 3 sene önce

RALPH LAUREN YENİ RICKY BAG İLE LÜKS İLE TEKNOLOJİYİ BİRLEŞTİRİYOR

Teknolojinin hayatımızda vazgeçilmez bir öğesi olmasının yanı sıra artık günlük hayatta kullandığımız parçalarda da yer alması kaçınılmazdı. Hayatı kolaylaştıran, giyilebilir teknoloji ise moda dünyasında günden güne kendine daha geniş bir yer buluyor.

Bunun son örneği olarak Ralph Lauren Ricky Bag with the Light karşımıza çıktı. Çantalarında sürekli bir şeyler arayan, sürekli anahtarlarını ya da telefonlarını kaybeden kullanıcılar için çantanın içinde yer alan entegre bir aydınlatma sistemi yaparak eşyalarınızı kolayca bulmanızı sağlıyor. Aydınlatmanın yanı sıra bulunan USB girişler ise günümüzün ortak problemlerinden çabuk biten akıllı telefon şarjlarına çözüm üretip rekabette kendini öne taşımayı başarmış.

Çeşitli renkleriyle önümüzdeki günlerde piyasaya sürülecek olan Ricky Bag with the Light, meraklıları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Videoyu izlemek için .. Ralph Lauren

 

ricky bag hd

 

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino