MODA 4 sene önce

PIXIE’NIN MODASI GECECEGE BENZEMIYOR!

 

Bildiğiniz gibi son yıllarda “pixie cut” modeli oldukça popüler. Tam artık bitti derken, ünlü yıldızlar Rihanna ve Beyonce ardarda yeni saçlarıyla görücüye çıktı.

 beyonce

Rihanna’yı son bir senedir kırmızıdan, griye kadar bir çok renkte farklı saç stilleriyle gördük. Geçtiğimiz yıl “pixie cut” onun sayesinde moda olmuştu. Ancak son zamanlarda uzun görmeye alışık olduğumuz saçlarını yine kısacık kestirdi. Bütün modelleri kendine yakıştırabildiği için son olarak yaptığı kıvırcık pixie cut da bizden tam puan aldı. Sonraki saç modelleri için de beklenti yüksek, bakarsınız yarın beline kadar uzanan kıpkırmızı saçlarıyla geri döner.

 Adsız

Rihanna’nın neredeyse her hafta karşımıza farklı saç stilleriyle çıkmasına alışmıştık, ancak senelerdir uzun saçlarından taviz vermeyen Beyonce bizi yeni saçlarıyla oldukça şaşırttı. Uzun süredir çalıştığı saç stilisti Kim Kimble’ı bırakıp, Neil Farinah ve Rita Hazan işbirliğinde yeni saçlarına kavuşan Beyonce için bu karar oldukça zor olmalı.

 rs_560x415-130808134138-1024.Beyonce3.ms.080813_copy

Beyonce ve Rihanna ile birlikte “pixie cut” modası uzunca bir süre daha devam edecek, iki yıldızın ardından saçlarını kestirenler oldu bile!  Adsızkj

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino