MODA 4 sene önce

NIKKI REED FOR 7 FOR ALL MANKIND

NIKKII

Thirteen ve Twilight filmlerinden tanıdığımız Nikki Reed, oyunculuk kariyerinin dışında bir de tasarımcı yüzü var. Takı tasarımına ilk Mattlin Era koleksiyonuyla yola çıkan Reed, takılarında yansıttığı kişisel deneyimleri ve samimiyetiyle beğeni toplamıştı.

 

Bu defa Reed’in takılarını, Hollywood yıldızlarının öncelikli tercihi olan 7 For All Mankind yaz koleksiyonunda görebiliriz. 7 For All Mankind  2001’den beri jean deneyimini farklı boyuta taşıyarak denim ve modanın eğlenceli ve kreatif yönünü ön planda tutuyor. 7 For All Mankind’in aşk ve bağlanırlık temalarına bağlı kalarak Reed her bir parçayla farklı bir hikaye anlatıyor. Her yaştaki moda severlere hitap eden 5 parçalık takı koleksiyonu hem beraber hem de ayrı ayrı kullanılabiliyor. 5 kullanışlı parçayla dolabınızdakilere farklı ve eğlenceli bir tarz katabilirsiniz.

 

Sizin olsun ister misiniz?

 

MosModa’nın siz değerli misafirlerine bir ayrıcalığı olan “İste Gelsin” sitemiyle siz de bu koleksiyona sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken burayı tıklayıp formu doldurmak. Müşteri yetkililerimiz sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

nikki braceletss

STORY TELLING BANGLE SETİAntiqued-earrings-by-Nikki-Reed-for-7-For-All-Mankind_124131

STARRY NIGHT KÜPE

Nikki bracelet

STORY TELLING BANGLE SETİ

Necklace-by-Nikki-Reed-for-7-For-All-Mankind_124235

THE HUMILITY KOLYEEarrings-by-Nikki-Reed-for-7-For-All-Mankind_124159

THE HUMILITY KÜPEAntiqued-necklace-by-Nikki-Reked-for-7-For-All-Mankind_124430STARRY NIGHT KOLYE

 

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino