SEHIR HAYATI 4 sene önce

MUZIKAL HAFTASONU

Bu haftasonu İstanbul’da konser üzerine konser ve bol bol dans var. Enerjinizi saklayın ve hangi etkinliği tercih edeceğinizi iyi seçin çünkü hepsi birbirinden enerjik…

rsz_michael-jackson-fotoğrafları

İlk etkinlik 29 Ağustos Michael Jackson’ın doğum günü anısına yapılan, “Forever Michael Jackson” günleri, Novada  Ataşehir AVM’de gerçeleşen etkinlik kapsamında Cumartesi günü dans gösterileri ve süpriz hediyelerle geçecek. Bunun yanında Michael Jackson adına düzenlenen sergiyi de ziyaret edebilirsiz.

rsz_img_9430_3

Megastar Tarkan, bu yazın büyük konserlerinden birini Harbiye Cemil Topuzlu Açık Havasahnesin’de Cumartesi günü verecek. Enerjik sanatçı, Cumartesi akşamınızı hareketlendirmek için harika bir seçim. Bazı katagorilerde biletler çoktan tükendi bile. Bu yüzden bilet almayı kapıya bırakmayın mutlaka öncesinde alın, aksi takdirde kapıda kalabilirsiniz.

rsz_kkk

Haftasonunun en büyük etkinliği Küçükçiftlik Park’ta düzenlenen “Vestival” Akon, Far East Movement, SkyBlu of LMFAO gibi isimlerin sahne aldığı etkinlik Cumartesi gecesi için özellikle hip hop severlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir etkinlik. Birbirinden bomba müzisyenlerin ardarda sahne aldığı etkinlik gibisini bir daha bulma şansınız olmayabilir, fırsatınız varken kaçırmayın.

1cc777e4f7a2fdeb425636f751dd119834af354b

“90’ları özledim ben” diyorsanız, son günlerde de 90’ların modada geri dönmeye başladığını farkedip kıyafet denemesi yapmak istiyorsanız, etkinliğiniz hazır, The Mekan’da gerçekleiecek olan 90’lardan Günümüze Türkçe Pop Parti tam sizlik. 90’lı yıllarla başlayacak set ilerleyen saatlere doğru 2000’li yıllardan da şarkılar içerecek bizden söylemesi.

 

 

EFI2013-SUMA02

Elektronik müzikseverler içinse bu sene etkinlikler bitmiyor. Türkiye’nin ilk ve tek elektronik müzik festivali,  “Burn Electronica” dünyaca ünlü DJleri  Suma Beach’te ağırlayacak. Deniz, kum güneş de yanında artısı.

İlgili Başka Konular

Valentino