MODA 4 sene önce

MOSMODA’ DA KASIM AYI JEAN AYI

       gggg

        MosModa’da Kasım ayı sürprizlerle başlıyor! Bu ay tüm modaseverleri “Jean”e doyurmaya kararlıyız :) J BrandTrue Religion7 For All MankindAG Adriano Goldschmied gibi dünyaca ünlü Premium jean markalarını bünyesinde barındıran MosModa’da, modaseverler için Kasım ayı çok eğlenceli ve hareketli geçecek. Neden mi? Çünkü Kasım ayı boyunca dünyaca ünlü Premium markaların her gün farklı bir modeli, sadece 24 saat için %90′a varan indirimlerle MosModa’da olacak. Her gün 24 saat sonunda farklı bir jean modeli indirime girecek. Yani  beğendiğiniz jean modeline sahip olmak için hızlı olmanız gerekiyor!

      J Brand

gandy6

true religion

Ayın ilk büyük indirimli jean modeli, Andie Macdowell ‘ ında vazgeçilmezi olan ; J Brand – Cigarette Leg – Dark Vintage!

Bu jean inanılmaz bir indirimle 565 TL yerine sadece 125 TL ! Acele edin, gün bitmeden bu fırsatı kaçırmayın!

andie-mcdowell-in-814-mid-rise-cigarette-leg-in-dark-vintage2

pr_01_2502_max

 J Brand – Cigarette Leg – Dark Vintage

MosModa – 125 TL

Kasım ayı boyunca diğer indirimli modelleri öğrenmek için Facebook, Twitter, Instagram adreslerimizi ve MosModa Blog’u takip etmenizi öneririz :) Keyifli alışverişler!

 

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino