MODA 3 sene önce

MICHAEL KORS VE HALLE BERRY YARDIM İÇİN BİR ARAYA GELDİ

michael-kors-halle-berry

Dünyaca ünlü premium moda tasarımcısı Michael Kors, modayla olduğu kadar aynı zamanda uzun yıllardır yardım kuruluşlarıyla beraber yaptığı çalışmalarla da tanınıyor. Başarılı tasarımcı, son dönemde modanın gücünü dünyadaki açlık problemini sonlandırabilmek amacıyla kullanıyor. Dünya Gıda Günü’nde CNN haber kanalında canlı bağlantıya katılan ünlü tasarımcı, yine kendi tasarımı olan ve tüm geliri yardım kuruluşlarına bağışlanan Açlığı Durdur t-shirtleriyle fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında paylaşan her bir kişi için ihtiyaç sahibi 100 çocuğa yiyecek yardımı yapacağını açıkladı.

michael_kors_world_food_day

Başarılı tasarımcı, ayrıca dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Halle Berry ile işbirliği yaparak Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı için farkındalık sağlamak amacıyla kurduğu yardım kuruluşu çerçevesinde Nikaragua’nın kırsal bölgelerini ziyaret etti. Michael Kors ve Halle Berry’nin bu ziyareti National Geographic tarafından filme alındı. Bundan sonra dünya açlık problemi için beraber çalışacak olan ünlü ikili, bu önemli yardım kuruluşu için uzun yıllar boyunca beraber çalışmayı hedefliyor.

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino