MODA 4 sene önce

MICHAEL KORS SAATLER

KOR3022_Perrywinkle_s_Web_Banner___HEIDI

Sportif olduğu kadar şık tasarımlara imza atan Michael Kors, bu sezon saat koleksiyonunda zerafeti ön plana çıkarıyor. Altın, gümüş, pembe altın paslanmaz çelikten ve deriden oluşan kayışlarıyla özel kristallerle süslenmiş renk renk Michael Kors saatler, şık bilekliklerle kombin edildiğinde daha çok dikkat çekiyor. Özellikle sokak modasında sıklıkla gördüğümüz altın renkteki bilekliklerin yanında göz alıcı bir havası olan Michael Kors saatler, renkli bilekliklerde de oldukça hoş duruyor.

michael-kors-chronograph-gold-watch

michael-kors-watch-watches-Favim.com-575273

Wanna Arm Party Candy Swag Bracelets Stack Jewelry Spring Summer Leather Edgy Punk Spike Studs Rock Leather Elle Yeah Elodie Russo Blog Post Fashion Beauty Lifestyle Turner and Leigh Michael Kors Watch Stella and Dot

Michael Kors Watch 127

2bekhz-l-610x610-jewels-black-gold-michael-kors-watch

Bu sezon saat seçiminiz için Michael Kors saatlere bakmadan seçiminizi yapmayın. Sizin için seçtiğimiz modellere de bakarak daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz.

İnce kayışlı saat modelleri kolda her zaman daha zarif durur. Michael Kors’un alt resimdeki modeli de sadeliğiyle ön plana çıkan şık bir model.

Gösterişi sevenler için Michael Kors kristallerle süslü saat modelleri tasarlıyor. Beyazın yumuşaklığıyla kristallerin parlaklığı çok hoş bir hava yaratmış.

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino