GÜZELLİK 4 sene önce

MICHAEL KORS MAKYAJ KOLEKSIYONU

michael_kors_makyaj_koleksiyonu_2

Dünyaca ünlü tasarımcılardan sonra Michael Kors da 2013-14 Kış sezonu için makyaj koleksiyonu hazırlıyor. Sporty, Sexy ve Glam adı verilen üç ayrı temadan oluşan koleksiyonun reklam yüzü güzel model Karmen Pedaru oldu.

Kors’un Glam koleksiyonu için ilham perisi “Görkemli mücevherler ve parlak renkleri sever, Elizabeth Taylor’ tapardı.” diye tanımladığı anneannesi olmuş. Koleksiyonda ağırlıklı olarak koyu mürdüm tonları ve mor göze çarpıyor.

mkF5W0Y3H

Sporty koleksiyonu için ilham perisi “Çok doğal makyaj yapardı, sade, rahat ve sportifti.” diye anlattığı annesi olmuş. Makyaj yokmuş görüntüsünü sevenler ve doğal olmak isteyenler için birebir olan bu koleksiyonda gri ve nude tonları hakim.

9509967190_e394fc8c98_b

Son olarak Sexy koleksiyonu için de Kors’un ilham perisi kafasındaki utanmayan, seksi ve rahat bir kadın olan Michael Kors kadını olmuş. Çarpıcı kırmızı tonlarını barındıran bu koleksiyon, şehvetli ve cesur kadınlar için tasarlanmış.

michael-kors-vogue-1-15august13_pr_592x888

Kors’un makyaj koleksiyonunda bronz pudra, otobronzan ve vücut yağları da bulunuyor. Ayrıca koleksiyonda her bir temanın ayrı parfümü yer alıyor. Sporty makyaj koleksiyonuna Citrus, Sexy makyaj koleksiyonuna Amber ve Glam makyaj koleksiyonuna Jasmine aromalı parfümler eşlik ediyor.

michael-kors-vogue-2-15august13_pr_592x888

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino