MODA 4 sene önce

MICHAEL KORS KOMBINI

MMK2_BANNER_WOMENS

Tasarımlarında rahatlığı ve doğallığı ön plana çıkarırken göz alıcı ve ufak detaylarla tasarımlarını süsleyen Michael Kors, her sezon çıkardığı koleksiyonlarla büyük yankı uyandırıyor. Bu yaz özellikle rengarenk ve sade çantaları büyük ilgi gören dünyaca ünlü markanın 2013/14 Sonbahar-Kış koleksiyonu şimdiden modaseverleri heyecanlandırmaya başladı bile. Yaz sezonunda Michael Kors’un renkli Large East West Tote çantaları oldukça ilgi gördü. Sizin için hem yazın hem de kışın kullanabileceğiniz Michael Kors kombinleri hazırladık. Renkli giyinmeyi ve iddialı olmayı sevenler bu yıl sonbahar ve kış aylarında da tüm gözleri üzerlerine toplayacak.

Lacivert :

Mavi ve lacivert çoğu insanın aklına deniz ve okyanusu getirir. Bu kombinde iki farklı çantayla tamamlayacağınız bu şık bileklik ve lacivert kayışlı saat size hem sportif hem de şık bir hava verecek.

Sarı : 

Çarpıcı bir renk olan sarı özellikle yaz aylarında oldukça tercih ediliyor. Michael Kors’un bu kullanışlı ve şık sarı çantasıyla tamamlayacağınız sandaletlerle ışıldayacaksınız.

Kırmızı : 

Kombininizde kırmızı olan tek bir ürün kullansanız bile bu sizin ne kadar iddialı ve cesur olduğunuzun göstergesidir. Michael Kors kırmızının çekiciliğini daha fazla üzerinizde hissetmenizi sağlayacak.

Beyaz : 

Saflığın ve doğallığın rengi olan beyaz, yaz aylarında yanık teninizle daha da ortaya çıkıyor ve sizi daha güzel bir görüntüye ulaştırıyor. Michael Kors’un beyaz tasarımlarıyla bu görüntüyü daha da güzelleştirebilirsiniz.

Turuncu : 

Mutluluk verici bir renk olan turuncuya Michael Kors eli değince şık olmamanız mümkün değil.

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino