MODA 4 sene önce

MERCEDES BENZ FW – ISTANBUL

New York, Londra ve Paris’ten sonra İstanbul’da da moda haftası heyecanı başladı. Mercedes Benz’in organizasyonu üstlendiği etkinlik , New York, Miami, Berlin’den sonra İstanbul’a taşınıyor. Birbirinden ünlü ve yetenekli Türk ve yabancı modacıların koleksiyonlarının sergileneceği hafta 7-11 Ekim tarihleri arasında Kuruçeşme Arena’da gerçekleşiyor.

bwc55jeiqaane3l bwdaogsimaatfyq bwdeqvzigaaando bwewah3iqaazqgw bwfe2xxiuaakuyz

Haberlere göre, geçen senenin organizasyonlarına kıyasla daha iyi bir hazırlık yapıldığı kulağa gelenler arasında. Geçtiğimiz sene büyük birçok  marka katılmadığı için eleştirilen etkinlik, aslında yeni yetenekleri keşfetmek için mükemmel bir fırsat. Bunun yanında Türk modasının efsane isimleri de yeni koleksiyonlarını Istanbul Fashion Week’te sergiliyor olacak.

Etkinliğin zaman çizelgesine linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitede ayrıntılı olarak tüm tasarımcıları görmek mümkün.

bwewah3iqaazqgw

Bizden size bir kaç öneri :

Paris’te ülkemizi coutereda ilk temsil eden tasarımcı olan Dilek Hanif’i ve koleksiyonlarını 2011’den beri Paris Moda Haftası’nda uluslararası olarak sergileyen tasarımcı Arzu Kaprol’u tabii ki kaçırmamak gerekir, bir çok yıldızı da giydiren ve uluslararası alanda oldukça beğeni alan tasarımcılar  kendi markasının tasarımlarını sergiliyor olacak.

Sevilen TV Show’undan da tanıdığımız geçtiğimiz senelerde “men in black” temalı koleksiyonlarıyla oldukça beğeni toplayan ve yıldızı parlayan tasarımcı Hakan Akkaya’nın koleksiyonu da takip edilmesi gerekenler arasında.

bwdeqvzigaaando

ADL+Cengiz Abazoğlu ortaklığı sergilenecek koleksiyon şimdiden merak ediliyor. Türk modasına artık ismini kazımış olan tasarımcının bu ortaklığının da büyüleyici olacağı şüphesiz.

Genç tasarımcılara gelecek olurdak Zeynep Tosun ve NEJ markasıyla Nejla Güvenç, kariyerlerinde oldukça yüksekteler ve klasik birer marka haline dönüşebilmeleri için bu dönemleri oldukça önemli. Ve son olarak oldukça genç yaşıyla kendine ve tasarımlarına hayran bırakan, yıldızı yeni parlayan Ayhan Yetgin’in koleksiyonunu mutlaka takip etmelisiniz.

bwc55jeiqaane3l

 

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino