MODA 4 sene önce

MCM BACKPACK (SIRT ÇANTALARI)

2013-2014 Sonbahar-Kış modasının trend parçaları arasında yer alan sırt çantaları, dünya markalarının koleksiyonlarında kendini göstermeye devam ediyor. Okul yıllarımızda omuzlarımızın düştüğü ama kullanmaktan bir türlü bıkmadığımız boyumuzdan büyük sırt çantaları bu sezon kurtarıcımız ve vazgeçilmezimiz olmaya geliyor!

mcm_9

Bu sezon modaya yön veren dünya markaları bizlere öyle güzel sırt çanta modelleri sundu ki, bizlerde bu güzelliklere sahip olabilmek için adeta birbirimizle yarışa girdik.  Son dönemde MCM diye karşımıza çıkan ve adını Justin Bieber, Rihanna, Selena Gomez ve Chris Brown gibi ünlülerden sıkça duyduğumuz bu çanta markasını daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Rihanna-Style-Outfits-Craig-Karl-x-MCM-Backpack

1976 yılında Almanya’da Münih Michael Cromer tarafından kurulan MCM’in esas ismi “Mode Creation Munich”. MCM koleksiyonunda yer alan bu şahane sırt çantalarının en büyük özelliği el işçiliği ile üretiliyor olmasıdır.

Bu cesur ve özgün sırt çantaları asaleti, kusursuzluğu ve birçok renk seçeneğiyle dikkat çekiyor.

Bir döneme damgasını vuran bu sırt çantalarına şimdi kendi gardırobunuzda yeniden yer açma zamanı…

fce1327ebddf341b607bc08b12f8acba

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino