SEHIR HAYATI 4 sene önce

LANA DEL REY 20 EYLUL’DE ISTANBUL’DA

“Born to Die” albümü ile bağımlılık yaratan ve akıllara durgunluk veren güzelliği ile ayrıca bir ikon haline gelen Lana Del Rey’in İstanbul’daki rekor katılım beklenen konseri için geri sayım başladı! Kendini Gangster Nancy Sinatra olarak gören ve şimdiden kült haline gelmiş Amerikalı söz yazarı, şarkıcı Lana Del Rey 20 Eylül’de Maçka Küçükçiftlik Park’ta sevenlerine müzik şöleni verecek.

LanaWallpaper-lana-del-rey-31900671-2560-1440

2012’nin en çok satan ve en çok ödül toplayan albümlerinden birine sahip olan Lana Del Rey, film yazarı olmak isterken filmlerini şarkılarına yerleştiren güzel şarkıcı kadife sesi, milyonlarca hayran kitlesi ve sayısız kliplerinin yanı sıra güzelliği ile de dünya gündeminde her geçen gün daha da fazla yer almaya devam ediyor.

lana-del-rey

Uru Group ve UNILIFE Entertainment’ın organizasyonuyla gerçekleşecek olan konserde Lana Del Rey’in mütevazi istekleri de oldukça dikkat çekti. 8 yıldır bağımlılık tedavisi gören ve ağzına alkol sürmeyen yıldız, kuliste alkollü içki olmamasını, organik meyve ve taze meyve suları edilmesini istedi. 27 yaşındaki Lana Del Rey, bir röportajında “Alkol ilk aşkımdı. Karanlık bir yanım var ve daima o kazanıyor.” demişti.

lanadell

İlgili Başka Konular

Valentino