MODA 4 sene önce

KISA BINICI CIZMELERIYLE GIRIN

Kış yüzünü göstermeye başladıkça bizler de kış koleksiyonlarına, kombinlerine dalıp gidiyoruz. Adından da anlaşılacağı gibi binicilikte kullanılan çizmeler, binicilik sporunun klasikliği ve asaleti moda dünyasına taşıyor. “Mutlaka sahip olunması gereken ürünler”den biri olan riding boots oluyor.

pr_01_27827_max

 

Bristol Harness Flat Riding Boots – Bordo

MosModa 1490 TL

Özellikle sonbaharın en çok giyilen kombini, tayt-çizmesi kombinini sahip olabileceği en şık modeller binici çizmeleridir diyebiliriz.

8f07237d9690726a_leighton-meester-gossip-girlxxxlarge_1

Hollywood’un ışıltılı dünyasında da kendine yer eden binici çizmeleri  uygun oldukları spor dolayısıyla da asaleti temsil ediyorlar. Birçok yıldız  tarafından tercih edilen çizmelerle çok farklı tarzlar yaratabilirsiniz.

cameron-diaz-leaving-a-gym-in-los-angeles

Çizmeler genelde tıpku binicilikteki gibi dar ceket pantolonlarla kombin ediliyor, en asil ve en şık duruş bizce de bu :

21

Bunun yanında çizmeleri oldukça spor şekilde tercih edenler de var, kullanıldığı kombine farklı bir hava katan bu ayakkabıları spor ya da  doğru kombinde kullanarak şıklığınızı yaratmak sizin elinizde.

irina_042913_3

“Riding boot” adıyla da bilinen binici çizmelerinin birçok farklı modelini MosModa’da bulabilirsiniz. Sadece linke tıklamanız yeterli. Sizin için seçtiğimiz modellere göz atın :

pr_01_17788_max

Burberry Riding Boots – Camberley – Siyah / Kırmızı

MosModa 2370 TL

İngiliz şıklığını her zaman tercih edenlerdenseniz, Burberry’nin bu çizmesi “riding boots” tarzı için seçmenizi önerdiğimiz ürün.

pr_01_21943_max

Jamie Flat Riding Boot – Kahverengi

MosModa 4350 TL

Farklı renklerde bir tercih yapmak isterseniz Gucci’nin bu çizmesi doğal renkleriyle sizi bekliyor!

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino