MODA 2 sene önce

Kış Dekoltesi : Carwash Etek ve Elbiseler

12015-2016 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında sıkça rastladığımız trendlerden biri de “carwash” olarak adlandırılan bol pileli, yırtmaçlı etekler. “Bir yırtmaç yetmez” derseniz; carwash etekler tam size göre!  Son 3 senedir yerini korumayı başaran püskül ile derin yırtmaç trendinin karışımından doğan “carwash” etekler yurtdışındaki araba yıkama makinelerine benzerliği ile bu adı aldı. İşte birden çok yırtmacıyla insanda dans etme hissi uyandıran bu parçaları bol kazaklar, dar gömlekler ve değişik renk ve desendeki çoraplarla kombinlemek mümkün.  Üzerine giydiğiniz parçaya göre hem feminen öte yandan bir o kadar da spor bir görünüme sahip olabileceğiniz bu etek ve elbiseler bu kış koleksiyonlarının gözde parçalarından oldu bile!

 

Christian Dior, Proenza Schouler

Christian Dior, Proenza Schouler

 

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger

Thakoon, Sally Lapointe, Wes Gordon

Thakoon, Sally Lapointe, Wes Gordon

Suno

Suno

Angelo Marani, Oscar de la Renta

Angelo Marani, Oscar de la Renta

 

7

 

Sokakta modanın soluğunu tutanların hemen bu trendi benimsediğini görüyoruz! Baksanıza dünya çapında “en iyi blogger “ ödüllü Chiara Ferragni  ne kadar da enerjik görünüyor!

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino