MODA 4 sene önce

KASMIR MODASI

Dünyanın en nadide, en değerli ipliği kabul edilen kaşmir, senelerdir her kültürde en değerli giysi olmuş, prestij ve kalite ile özdeşleşmiştir. Kaşmir, dünyada Çin ve Moğolistan başta olmak üzere pek az sayıda ülkede nadide kaşmir keçilerinden elde edilip özel işlemlerden geçerek modaseverlerle buluşuyor.

Kaşmir bir kazak giydiğinizde ya da kaşmir bir atkı taktığınızda onun yumuşaklığını ve teninizle uyumunu kolaylıkla hisedebilirsiniz. Nesillerden nesillere geçen, dikkatle bakımını yaparsanız senelerce kullanabileceğiniz, zamansız olan kaşmiri, ipliğinin yapısı sayesinde her sezon kullanabilirsiniz. Çünkü kaşmir, insan vücudunun yapısına göre üşümeyi ve terlemeyi önler.

Gelişmiş bir zevki olanlar için vazgeçilmez olan kaşmir ürünlerden sizin için seçtiklerimize göz atarak siz de kaşmir modasını takip edebilirsiniz.

pr_01_28347_max

Superga – Low-Top Cashmere Lace-Up Sneaker
MosModa 1010 TL

Superga‘nın yeni koleksiyonundaki kaşmir ayakkabılar, kaşmiri sevenler için farklı bir bakış açısı getiriyor. Ayakkabılarda pek alışkın olmadığınız kaşmir, artık MosModa farkıyla sizleri bekliyor.

pr_01_27664_max

360Sweater – Rosa Jack Skull Cashmere
MosModa 775 TL

Kaşmir kazak her zaman en doğru tercihlerden biridir. Hele bir de o kazağın üzerinde son zamanların modası kuru kafa deseni varsa favori parçalarınız arasına girmemesi mümkün değil.

pr_01_20648_max

Giorgio Armani – Raw-Cut Wool-Cashmere Coat
MosModa 6035 TL

Modaya yön veren markalardan olan Giorgio Armani‘den giyeceğiniz kaşmir bir palto ile stilinizi oluşturabilirsiniz.

pr_01_19140_max

Etro – Suede-Fringe Paisley Cashmere Eşarp
MosModa 4805 TL

Kendine özgü desenleriyle adından söz ettiren Etro‘dan bu şık, kaşmir eşarp ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino