SEHIR HAYATI 4 sene önce

KASIM AYINDA HANGI ETKINLIKLERE KATILMALIYIM?

  Kasım ayı etkinlikler açısından şehri epey tatmin edeceğe benziyor! Gidilecek sergiler, keyif alınarak dinlenecek konserler, kişilere farklı kimlikler kazandıran kitaplar,filmler ve daha fazlası…

  Başlığımızı da oluşturan bu sorunun cevabını bu yazıda en iyi şekilde alacağınızı umuyoruz ! İşte sizler için mercek altına aldığımız etkinlikler;

  2 Kasım ; Fransız pop şarkıcı ve bestekar ” Mesparrow ” gospel ve kabaraye uzanan tarzıyla Salon‘ da sahne alacak.

  3 Kasım ; Paul Schwer ‘ in İstanbul’ dan esinlenerek oluşturduğu Spot On #6 sergisi Borusan‘ da olacak.

  8 Kasım ; İlk filmde hayata veda eden Xate (Demet Akbağ) ve eşi Aziz Veysel’in (Ercan Kesal ) yaklaşık 10 yıl önceki maceralarını konu alacak Hükümet Kadın 2 8 Kasım’ da vizyonda olacak.

  9 Kasım ; Kuad Galeri A Marginal Revolution sergisine ev sahipliği yapıyor.

 10 Kasım ; 2-10 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek 32. Uluslararası Kitap Fuarı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ nde siz kitapseverleri bekliyor!

 15 Kasım;  Hugh Jackman ve Jake Gyllenhall  gibi usta isimlerin başrolünü paylaştığı Prisoners filmi 15 Kasım ‘ da vizyona girecek.

 17 Kasım;  Bu ay sizin için önereceğimiz kitap ise Hakan Günday ‘ ın Daha kitabı. Hayata ve insana dair bir hikaye! Eminiz ki okurken hikayeden,anlatış biçiminden farklı tatlar alacaksınız!

 23 Kasım ; Dünyaca ünlü komedyen Russell Brand ” Messiah Complex, World Tour 2013” dünya turnesi kapsamında TIM Show Center ‘ da!

 29 Kasım ; Oyuncu kadrosu heyecanlanmamıza yetecek cinsten! Brad Pitt , Cameron Diaz , Penelope Cruz, Javier Bardem ve Michael Fassbender! Sanırım daha fazla söze gerek yok! Bu müthiş kadronun oynadığı The Counselor (Danışman) 29 Kasım tarihinde sinemaseverlerle buluşacak!

Mesparrow_web

indir

indir (1)

File picture of British comedian Russell Brand, who was deported from Japan on Saturday

32_uluslararasi_istanbul_kitap_fuari_acildi_h7072

İlgili Başka Konular

Valentino