MODA 4 sene önce

JEREMY SCOTT’IN RENKLERI

win-5_1

Başlıktan da anlaşılacağı üzere renkli bir yazı olacak. Takip edenler belki bilir, ünlü moda tasarımcısı Jeremy Scott renkli tasarımlara olan düşkünlüğü ve renkleri farklı şekilde kullanmasıyla biliniyor. Başlık Jeremy Scott’ın renkleri çünkü Scott tasarımlarıyla adeta renkleri yeni baştan yaratıyor ve kırmızılar gördüğümüz kırmızılar ya da maviler ilk gördüğümüz mavi renk gibi bizi büyülüyor. Renklerin dışında hayalgücünüze güç katacak sıradışı tasarımlarıyla da ünlü.

adidas-by-jeremy-scott-jeremy-scott-totem-sneakers-01

 

Jeremy Scott’ın Adidas için tasarladığı koleksiyondaki temel ögelerden biri ayakkabıların arkasında yerleştirilmiş kanatlar, uçmaya hazırlanın!

q23666_01

Jeremy Scott kendi koleksiyonlarının dışında diğer markalarla yaptığı ortak çalışmalarıyla ünlü. Bunlar arasında en bilineni de Adidas’la yürüttüğü çalışma. Adidas altında kendi ismini verdiği bir koleksiyon üreten Jeremy Scott’la Adidas iyi ki anlaşmış diyoruz. Dinamikliğiyle bilinen Adidas’a da bu yakışırdı, zaten koleksiyon benzerlerinin çok üzerinde.

adsız

 

g76059_01

Altın ögeler parlak renkler ancak parıltı bunlarla da sınırlı değil :

adidas_jeremy_scott_wings_star_glow_in_the_dark_shoes

Eğer  Adidas’ın Jeremy Scott koleksiyonundan buradaki ya da diğer ürünlere ulaşmak isterseniz, MosModa İste Gelsin’le beğendiğiniz parça sizi hiç uğraştırmadan kapınıza gelebilir. Tek yapmanız gereken aşağıdaki resme küçük bir tık ve formu doldurmak! Jeremy Scott’ın renklerine sahip olmak için beklemeyin harekete geçin !

rsz_istegelsin-dinamik

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino