GÜZELLİK 2 sene önce

Jane Birkin Gibi Giyinmek

60’lı yılların moda ikonlarından biri olan Jane Birkin, stiliyle moda dünyasına ilham olan isimlerden biriydi. Jane Birkin saçı olarak trend olan düz kahkülleri, uzun kirpikleri ve salaş kombinleriyle birçok kişinin idolü haline gelen Birkin hem sadeliği hem masumiyeti hem de kadınsılığı bir arada taşıyan harika bir kadın. Peki Jane Birkin gibi giyinmek için neler yapmalı?
1863c0b0587cb89da4bffc52575d157b

Jane Birkin stilinde harika uzun bacaklarını gösteren kıyafetler giymeyi tercih eder. Siz de mini elbise ve etekler giyebilirsiniz. Özellikle dümdüz kesimli mini elbiseler Jane Birkin stili için en gerekli parçalardan biri. Birkin, uzun ve güzel bacaklarını uzun botlar giyerek son derece feminen bir görüntü elde eder. Bacağınızı saran ve topuklu uzun botlarla bu görünümü yakalamak mümkün. Siyah, otantik tarzdaki botları tercih edebilirsiniz.


JaneBirkin20

Birkin omuz ve bacak bölgesini yani vücudundaki en beğendiği yerleri ön plana çıkarmaktan hoşlanırdı. Siz de size göre güzel olan bölgenizi ortaya çıkaran kıyafetler tercih edebilirsiniz. Omzu düşük bluzlar, mini etekler ya da straplez elbiseler bunun için ideal.

lead-large

Birkin beyaz gömlek kombinlerini harika bir şekilde yapan bir moda ikonu. Onun stilini yakalamak için oversized beyaz gömlek tercih edebilir ve jean pantolonunuzun içine sokuşturarak 60’lar stilini elde edebilirsiniz.
MiH Jeans, Made in Heaven, Designer Jeans, British Premium Denim, Jane Birkin, Birkin Shirt, Style Icon

Uzun kahverengi saçları ve düz kahkülüyle ön plana çıkan Birkin, çok fazla aksesuar kullanmadığı için minimal bir stile sahip. Siz de aksesuar kullanımını en aza indirerek bu görünümü yakalayabilirsiniz.

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino