MODA 4 sene önce

ISTE GELSIN; ‘REBECCA MINKOFF IMZALI MONOGRAMLI CANTALAR’

      Rahat ve lüksü harmanlayan tarzıyla çanta,aksesuar ve giyim endüstrisinin hatrı sayılır kişilerinden olan Rebecca Minkoff’un eğlenceli tasarımları ABD ve dünyanın birçok yerinde büyük ilgi görüyor.Rebecca Minkoff  bağımsız aksesuar tasarımcısı olarak  başarısını 2009 yılında kazandığı ”New York Moves Power ‘da  moda endüstrisinin en başarılı girişimcisi seçilerek de kanıtladı.

      Rebecca Minkoff tasarımları Agyness Deyn, Lauren Conrad, Keira Knightley, Ashley Greene, Halle Berry ve Reese Witherspoon gibi ünlüler tarafından da tercih ediliyor.

      Rebecca Minkoff’un  kişiye özel harflerden oluşturduğu ‘Monogram’lı modelleri dünyanın birçok yerinde bayanlar tarafından büyük ilgi görmekte!

      Biz de MosModa olarak size özel harflerden oluşan bu modelleri evinize kadar getiriyoruz. İste Gelsin başlığı adı altındaki bu uygulamamızda tek yapmanız gereken;  başlığa tıklayıp gerekli formu doldurmak, istediğiniz model ve harfi bize iletmek!

      İşte editörlerimizin sizin için seçtiği modellerden bazıları;

Rebecca Minkoff

Rebecca Minkoff

Rebecca Minkoff

Rebecca Minkoff

Rebecca Minkoff

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino