MODA 4 sene önce

ISTE GELSIN : KACEY K.

Ünlü tasarımcı Kacey Karp’in aynı isimli markası müşterilerine özel  dizaynlarıyla biliniyor. Çocukları adına tasarladığı kolyelerin çok beğenilmesi üzerine kendi markasını yaratmaya karar veren ünlü tasarımcı, markasını yarattığı ilk haftadan itibaren moda dünyasında ses getirdi ve mutlaka sahip olunması gerekenler listelerine eklendi. Kişiye özel yaptığı dizaynların yanı sıra, kendine has tarzı, renkleri ve farklı tasarımlarıyla diğer ürünleri de çok tercih ediliyor. Kendiniz için almanızın dışında sevdiklerinze  onlara özel bir hediye armağan etmek istiyorsanız, özel yazılı kolyelerden seçebilirsiniz.

 

 

Markanın en çok tercih edileni, kenarları beyaz elmaslarla süslenmiş,  klasik,  başharflerinizi yazdırabildiğiniz bu kolye. Siparişinizi verirken, yazdırmak istediğiniz harfleri belirtiyor ve tasarımı onaylayabiliyorsunuz.

rsz_nmy1nu7_mz

 

 

Ünlü oyuncu Eva Longoria’nın da başharfi olan “E” ile kullandığı favori modeli, oyuncunun oldukça sık kullandığı favori takılarından. Her kıyafete uyum sağlayabilen kolye bizce ünlü oyuncuya çok yakışmış.

rsz_eva

 

 

 

Biraz daha doğal bir stil ama yine kendinize özel bir dizayn isterseniz, bu kolyeyi seçebilirsiniz, Kacey K’in klasik olarak kullandığı 14 karat sarı altından yapılan kolyeyi, istediğiniz kıyafetlerinizle eşleştirerek özel ve şık hissedebilirsiniz.

rsz_nmy1nur_mz

 

 

Markanın bu ürünü uzun yıllardır tercih edilen, kadınsılığı yansıtan  klasik piramit desenine ve çizgilerine sahip, parlaklığıyla göz kamaştırıyor.

rsz_nmy1nuu_mz

 

Sıradışı tasarıma sahip bu küpeler, “pop art” ile lüks takının buluşmasıyla ortaya çıkmış. Esin kaynağıyla 80 ve 90’ları anımsatırken, materyal ve son tasarım modern ve şık kadınları yansıtıyor.

 

rsz_nmy1nup_mz

 

 

Kacey K ürünlerine siz de  sahip olmak istiyorsanız, aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

rsz_istegelsin-dinamik

 

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino