MODA 4 sene önce

ISTE GELSIN : BUCCELLATI

Mario Buccellati, 18. yüzyıldan gelen aile geleneğini devam ettirerek, 1919’da markayı resmi olarak yarattı. O günden günümüze kadar bir çok kraliyet ailesine, Vatikan’a hizmet verdi. Amerika’da da Kuyumcuların Prensi olarak adlandırılan Mario Buccellati’nin mirasını ailesi gümüzde de devam ettiriyor.

1215851_fpx

“Blossom” 5 Medium Flower Necklace, 21″

İtalya’da üretilen kaliteli gümüşüyle bilinen markanın “sterling” gümüşten yapılan bu modelleri oldukça özel. Bugün şirketi Mario’nun torunları yönetirken, ürünleri ise Mario’nun eski çalışanlarının torunları üretiyor, böylece marka kendi içinde yakın bir aile oluyor. Ayrıca markanın kendine özgü stili değişmeden aktarılabiliyor.

1221135_fpx

“Anemone” Sterling And Blue Sapphire Cuff Links

Özel eğitimden geçen kişilerin el yapımı olarak ürettikleri ürünlerin hepsi birbirininden güzel ve el işinin getiridiği farklılıklar ve ruh sayesinde, eşi benzeri yok.

1221154_fpx

“Oak” Leaf Cuff Bracelet

Bu takılarla herkesin gözünü kamaştırmak ise sizin elinizde.  Stilinize güç katacak bu şahane ürünler ile özel hisettememek imkansız.

1251185_fpx

“Vine” Medium Drop Square Leaf Earrings

 

Eğer siz de ürünlerden herhangi birini beğendiyseniz, aşağıdaki resime tıklayıp bizimle iletişime geçerek, ürünü sizin için getirmemizi sağlayabilirsiniz.

istegelsin-dinamik

 

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino