SEHIR HAYATI 3 sene önce

ISTANBUL ETKINLIK PLANLARI

İstanbul’da yaşayanlar haftasonu yaklaşırken plan yapmaya başladıysanız ufak da olsa yardımcı olabilmek adına bu haftasonu ve önümüzdeki hafta için programları kontrol ettik, en keyifli olabilecek etkinlikleri sıraladık.

 

İlk olarak, ‘farklı bir şey denemek istiyoruz’ diyenler için Mutfak Sanatları Akademisi’nde her hafta düzenli olarak organize edilen workshoplara katılmak çok keyifli olabilir.

7711_2017_1_tr_imagegallery_parizyentatlilar_540x315

 

 

Gérard Depardieu sevenler 8 Ocak’ta Zorlu Center PSM’de bir oyun sergileyecek olan usta oyuncuyu izleme fırsatı yakalayabilirler.

gerard

 

 

Otantik dans ve müzik tutkunu iseniz ‘Dansın Ritmi’ gösterilerine katılabilir, Hocapaşa Kültür Merkezi’nde tarihle iç içe geçen bu gösterileri izleyebilirsiniz.

 

Paula_Lobo_Photography-9

 

 

Tiyatro sevenler için 17 yıldır sergilenen dünyaca ünlü bir başka oyun ‘Seni Seviyorum Mükemmelsin Şimdi Değiş’ 8-16 Ocak tarihleri arasında Zorlu Center PSM’de olacak.

 

Zorlu PSM SSMSD_yilbasi_25x16

 

 

Bir açık hava aktivitesi arayanlar için ise, dünyanın en nadide şehirlerinden İstanbul’un tarihi mekanlarını ve müzelerini bir de turist gözüyle görmeleri için bir tarihi yarımada turu öneriyoruz.

 

Hagia-Sophia-Interior-2

İlgili Başka Konular

Valentino