SEHIR HAYATI 3 sene önce

ISTANBUL ETKINLIK PLANI

İstanbul’da yaşayanlar haftasonu planları yapmaya başladıysanız ufak da olsa yardımcı olabilmek adına bu haftasonu ve önümüzdeki hafta için programları kontrol ettik, en keyifli olabilecek etkinlikleri sıraladık.

İlk olarak ülke sınırlarını aşan müzikleri ve şovları ile Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars, Sevgililer Günü’ne özel performansıyla, 14 Şubat Cuma akşamı Babylon’da sahne alıyor.

huge

 

 

Çağdaş tiyatronun kült yazarı Koltès’in tek kişilik oyunu, Melis Tezkan ve Okan Urun’dan oluşan “biriken”in rejisinde Rıza Kocaoğlu ile sahneye taşınıyor. 14 Mart’a kadar her Cuma ve Cumartesi sahnelenen bu muhteşem performansı kaçırmayın.

1933_1_OHOG-yeni-976x644

 

Mutfakta vakit geçirmeyi hayatının bir parçası sayanlar işin püf noktalarını öğrenip daha da güzel yemekler hazırlama peşindeler. Bu ihtiyaç nasıl giderilebilir diye yola çıkıp eğitim ve üretim merkezi Culinary Institute’yi ziyaret edebilirsiniz.

05f24503-3511-41b9-afea-cd7f782dc4ce

 

İstannbul Modern’de şu anda devam eden 4 sergiyi gezebilirsiniz. Ayrıca müzede çocuklar ve gençlere yönelik, sosyal programlar ve eğitim projeleri gerçekleştiriliyor.

Istanbul Modern, modern art museum, Istanbul, Marmarameer, Türkei

Bir diğer tiyatro etkinliği ise; İtalya’da 8 ay gibi kısa bir sürede 400.000 kişiyi büyüleyen Romeo e Giulietta, Ama e Cambia il Mondo 270’ten fazla benzersiz kostüm, 23 sahne değişimi ve üstün teknolojik alt yapısıyla İstanbullu sanatseverlere bugüne kadar yaşamadıkları bir deneyim yaşatmak için geliyor.

1854_1_Romeo Giulietta 976x644 banner

İlgili Başka Konular

Valentino