MODA 4 sene önce

HUNTER SEZONU ACILDI

 

Hunter’lar diğer bir adıyla Welly’ler aslında 1850’lerden beri var. Ve o senelerden bu yana gerek kraliyeti, gerek askerleri, herkesi giydirmiş. Ve o yıllardan beri oluşturduğu kalite günümüze kadar devam ediyor. Marka 2007 yılından bu yana yarattığı uluslararası bilinirlikle artık sadece bir yağmur botu değil aynı zamanda “moda” bir ayakkabı.

 

Rengarenk çeşitleri ve renkleriyle Hunter’ları sevmemek mümkün değil, belki de bu sebeple Hunter’lar geçtiğimiz son 2 yıl içerisinde ünlülerin aşık oldukları ayakkabılardan biri sayıldı. Haklılar da, bir giyen ayağından bir daha hiç çıkarmıyor gibi, özellikle yağmurlu havalarda hep Hunter’larını tercih etmişler.

Hunter’lara olan tutkunluğuyla bilenen diğer bir kişi ise ünlü model Kate Moss. Kate’i her baharda Hunter’larla yakalamamak adeta imkansız. Su geçirmeme özelliği, rahatlığı ve kalitesiyle bu tercih çok da şaşırtmadı. Modelin favori renkleri siyah ve neredeyse siyaha kaçan patlıcan moru. Özellikle festivallerde Hunter’lar onun vazgeçilmezi.

Festivallerden bahsetmişken İngiliz markası olan Hunter’ları herkesin ayağında nerede görebilirsiniz? Tabi kii İngiltere’nin ünlü müzik festivali Glastonbury’de. İngiltere yağmurlu ve soğuk bir iklime sahip olduğu için bu festivalde, çoğunluğun tercihi Hunter’lar oluyor. Aslında Hunter’ların yeni sezonunun tanıtıldığı yer bu festival oluyor diyebiliriz, gerek ünlüler gerek gençler Hunter modasını iyi takip ediyorlar.

Hunter’lar İngiliz markası olduğunu söyledik, şimdi size belki de hiç tahmin edemeyeceğiniz bir Hunter-sever’i açıklayalım :

Hayır yanlış görmediniz, fotoğraftakiler Prens Charles ve Prenses Diana. Ve evet yine yanlış görmediniz, Prenses Diana da Hunter giyiyor. Kraliyet ailesinin de tercihi derken dayanaklarımız vardı, şimdilerde Kate Middleton’ı da Hunter’larla görmek mümkün.

Gossip Girl setleri ve New York’un yağmurlu havasında da Hunter’lar yine tercih edildi. Eğer sizde benim de bir Hunter’ım olsun artık diyorsanız, farklı renk seçenekleri ile alışverişe linke tıklayarak başlayabilirsiniz.

 

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino