STİL HOLLYWOOD XL 4 sene önce

HOLLYWOOD FRYE SEVER!

İste Gelsin sistemimize o kadar çok Frye siparişi geldi ki, kendimizi sizinle bu yazıyı paylaşmak zorunluluğunda hissettik!

John A. Frye ‘ ın 1863 yılında New York’ ta kurduğu bir şirket Frye! Köklü bir geçmişe sahip… Şirket yıllar içinde el değiştirse de her zaman üzerine koyarak gitmiş ve kalite skalasını sürekli arttırmış! Tabi ki bunda el yapımı üretim ve birinci sınıf işçiliği dayandırdıkları iş modeli yatmakta…

103111_FRYE-blog-banner

Çıkış noktası kaliteli ve kalıcı bot üretmek olan firma, kalitesini ve işçiliğini, çanta ve aksesuar kategorilerinde gösterdiği başarıyla da kanıtlamıştır! Ben şahsen bilekliklerini kullandım, gayet cool ve dayanıklı! 

Bu yıl 150.yılını dolduracak olan şirket bu yıla özel koleksiyonlar hazırlamış ve müşteri kitlesini her zaman olduğu gibi tatmin etmeyi başarmıştır!

693803_f260

Frye botları Hollywood yıldızlarının da  vazgeçilmezi! Günlük hayatlarında rahatlıktan ödün vermek istemeyen Hollywood yıldızları özellikle Veronica, Melissa ve Jane koleksiyonlarına ayrı bir ilgi gösteriyor!

katie-holmes-wearing-catherine-malandrino-and-frye

jessica-alba-wearing-charley-5-0-and-frye

hayden-panettiere-wearing-rebecca-minkoff-frye-and-j-brand

e6658df99c5ace91_Ashley-Tisdale-2.preview

 cameron-diaz-wearing-bottega-veneta-adrian-and-frye

ashley-tisdale-wearing-genetic-denim-and-frye

Hollywood yıldızlarının gözdesi olan bu markanın beğendiğiniz herhangi bir modelini İSTE GELSİN sistemimize linkini atarak sahip olabilirsiniz! 

Biz yazarken FRYE’ ın etkisi altında kaldık,sizin de bu yazıyı okurken FRYE’ ın çekim alanına gireceğinizden eminiz 🙂

iste-gelsin-mosmoda

 

 

 

İlgili Başka Konular

Valentino