SEHIR HAYATI 4 sene önce

HAFTASONU KEYFI

Bir başka yorgun haftanın ardından, kafanızı boşaltmak, dinlenmek, şehri, yeni müzikleri veya sergileri keşfetmek mi istiyorsunuz? O zaman işte size bazı öneriler :

Windows 8  reklamından sonra adını duyuran Lenka, bugün Küçükçiftlik Park’ta sahne alıyor.  Renkli kişiliği ve müziği ile Cuma günü yorgunluğu olanlar için çok yormayacak ancak eğlendirecek bir etkinlik.

MTV And Rock Band Official Showcase

Cumartesi günü farklı galerilerde sanatseverlere kapılarını açacak olan 13. İstanbul Bienal’i  bu sene ” Anne Ben Barbar mıyım?”  başlığıyla gerçekleşiyor. 14 Eylül – 20 Ekim tarihleri arasında açık olacak sergilere ilk haftalardan gitmenizi öneririz, beğendiğiniz takdirde çalışmaları tekrar gidip görmek hep farklı bir bakış açısı kazandırıyor hem de üzerinizdeki etkisi ve akılda kalıcılığı artıyor. Antrepo No.3, SALT Beyoğlu, Arter, 5533 ve Galata Özel Rum İlköğretim Okulu’nda gerçekleşecek etkinlikleri 10:00-19:00 saatleri arasında gezebilirsiniz. Kamusallık kavramını yeniden irdeleyerek hayal gücünüzün kapıları aralamayı hedefliyor, her sene olduğu gibi bu sene de mutlaka görülmeli.

rsz_14_subat_08_iksv_image

Bicycle Fim Festival 14-17 Eylül tarihleri arasında gerçekleşiyor. 14 Eylül’de Küçükçiftlik Park’ta Blonde Readhead konseriyle başlayacak olan festival, Pazar günü Büyükada’da bisiklet gezisi ve açık hava film gösterisiyle devam edecek. 90’ların başında kurulan ülkemize uzun bir süredir gelmesini beklediğimiz Blonde Readhead grubu da farklı tınısıyla müzikseverler için adeta bir müzik şöleni olarak geçeceğe benziyor.

BlondeRedhead

Pazar günü ise Radyo Eksen’in düzenlediği, Eksen on Fair etkinliği gerçekleşecek. Suede, The Hives ve The Undertones gibi ünlü grupların katılacağı etkinlik, tek günlük bir festival şeklinde gerçekleşecek. Radyo Eksen gibi bir radyonun düzenleyeceği müzik etkinliğinin de kulaklarınızın pasını atacağından eminiz.

onfair-50x70-postek_0_1_Size470X670

İlgili Başka Konular

Valentino