SEHIR HAYATI 4 sene önce

HAFTA SONU NE YAPSAK?

Aniden gelen soğuk havalar hiç moralinizi bozmasın. Bu hafta sonu gezilecek ve izlenecek etkinlikleri duyduğunuzda moraliniz yerine gelecek. İşte bu hafta, güzel bir hafta sonu geçirmeniz için seçtiğimiz birkaç etkinlik :

İstanbul Resitalleri 

kadouch2

Uzun zamandır beklenen İstanbul resitalleri 2013-14 sezonunu açıyor. Sakıp Sabancı Müzesi’nde gerçekleşecek olan resitallerin açılışını 5 Ekim akşamı saat 20:00’de David Kadouch veriyor.

NBA Global Games İstanbul

nba-global-games-2013-istanbul-fenerbahce-oklahoma-city-thunder

Geçen senenin finalisti Oklahoma City Thunder, NBA Global Games 2013 kapsamında 5 Ekim 16:00’da Ülker Sports Arena’da Fenerbahçe Ülker ile karşılaşıyor. Heyecanın dorukta olacağı maçı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Fenerbahçe Ülker’e şimdiden başarılar!

Daniel Canogar – Vortex

Daniel_Canogar_Vortex

artON, İstanbul Bienali’ni “new media art”ın dünya çapındaki ismi Daniek Canogar ile karşılayalı neredeyse 1 ay oldu. “Vortex” adını taşıyan sergide, sanatçının fotoğrafları ve enstalasyonları yer alıyor. 5 Ekim’de sona erecek olan sergiyi görmek için elinizi çabuk tutun.

Fenerbahçe – Trabzonspor Maçı

fenerbahce-trabzonspor-maci-ne-zaman-trabzonspor-fenerbahce-maci-hangi-kanalda-

Bu hafta Fenerbahçe taraftarları için oldukça heyecanlı geçeceğe benziyor. Son zamanlarda olaylı geçen derbilerden sonra açıkçası bu maç da merak konusu. Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda gerçekleşek olan maç, 6 Ekim Pazar günü saat 20:00’da oynanacak.

8. GNCFEST – Sıla ve Model

timthumb

Hafta sonunuzu konserleri ve festivalleri değerlendirerek geçirmeyi tercih ediyorsanız bu hafta GNCFEST sizi Sıla ve Model ile buluşturuyor. 8. GNCFEST, 6 Ekim’de Ülker Sports Arena’da sevilen iki isim olan Sıla ve Model’i ağırlıyor.

İlgili Başka Konular

Valentino