SEHIR HAYATI 4 sene önce

HAFTA SONU NE YAPSAK?

   Hafta sonu ne yapsak? sorusunu defalarca kendinize soruyorsanız bu yazıyı okumanızı öneririrz!

   İşte sizler için seçtiğimiz içinizi ısıtacak hafta sonu etkinlikleri;

 

mfo

Ünlü Türk pop  grubu MFÖ, 7 Aralık’ta Ülker Sports Arena’da sahne alıyor.Saat 21.00 ‘ de başlayacak bu efsane konseri kaçırmayın!

ask-kokusu

Cemal Hünal, Aslı Şahin ve Onur Şenay’ın oyunculuğunu üstlendiği romantik komedi Aşk Kokusu, 8 Aralık Pazar günü Caddebostan Kültür Merkezi’nde…Başlama saati ise 16.00!

kizim-icin

Yetkin Dikinciler’ in başrolünü oynadığı Kızım İçin filmi bugün vizyona giriyor. Duygusal dakikalar yaşamayı seviyorsanız bu film tam size göre!

red-bull-music-academy-radio-festival

Red Bull Music Academy’nin özenle seçtiği parçalarla içeriğini oluşturduğu dijital müzik kaynağı RBMA Radio, Türkiye’deki ilk festivalini 7 Aralık Cumartesi günü gerçekleştiriyor. İstanbul Modern’e kurulacak iki farklı sahne ile gerçekleşecek festivalin uluslararası yıldızları Wild Beasts, Twin Shadow, The Field ve Totally Enormous Extinct Dinosaurs (DJ Set), yerli sanatçılardan Farfara ve Ahu ana sahnede yer alırken; Red Bull Music Academy’nin ruhunu yansıtan birçok yerli ve yabancı isim de gün boyu performans sergileyecek. Branko, Motor City Drum Ensemble ve Pilooski de ikinci sahnede müzikseverlerle buluşacak.Bu festivalin başlama saati ise 15.00!

levent-yuksel

Türkiye’nin en iyi bas gitaristlerinden, Sezen Aksu’nun öğrencisi Levent Yüksel, 6 Aralık’ta Jolly Joker İstanbul’da… Başlama saati ise 22.00!

Melis-Danismend

Söz ve müzikleri kendisine ait olan şarkılarıyla dikkat çeken Melis Danişmend, 6 Aralık’ta Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde sevenleriyle buluşuyor. Konserin başlama saati ise 22.30!

İlgili Başka Konular

Valentino