YASAM' DAN KESİTLER 4 sene önce

HAFTA SONU NE YAPMALI?

   Soğuk havalar hiç moralinizi bozmasın. Bu hafta sonu gezilecek ve izlenecek etkinlikleri duyduğunuzda moraliniz yerine gelecek. İşte bu hafta, güzel bir hafta sonu geçirmeniz için seçtiğimiz birkaç etkinlik ;

  hosgeldin-lobna

 Gezi Parkı olayları sırasında kafasına gaz fişeği isabet eden ve ağır yaralanan Lobna  Allami için düzenlenecek olan “Hoşgeldin Lobna” gecesi, 13 Aralık’ta  garajistanbul’da… Saat 21.00′ de başlayacak konserde birçok ünlü sanatcı yer  alacak.

 

edith

Bol Ödüllü “La Vie En Rose” filminde Edith Piaf’ın sesi Jil Aigrot’dan unutulmaz şarkılar 14 Aralık’ta TİM Show Center’da! Bu hafta en fazla beklediğimiz etkinliklerin başında gelen bu konserin başlama saati ise 21.00!

990-Faces

İstanbul Fotoğraf Müzesi, Goethe-Institut Istanbul işbirliğiyle Hans-Jürgen Raabe’nin çalışmalarını sergiliyor. 990 Faces adlı bu Sergi 12 Aralık 2013’te 18.30’da açılacak ve 12 Mart 2014 tarihine kadar açık kalacak. 

ayrilik

Bir kadın ve erkeğin boşandıktan bir yıl üç gün sonraki buluşmalarının ardından yaşadıklarını anlatan Ayrılık,  15 Aralık Pazar günü saat 16.30 da Zorlu PSM’ de tiyatroseverlerle buluşuyor.

fettah-can

Pop şarkılarının sevilen ismi Fettah Can, 13 Aralık akşamı saat 22.00′ de Jolly Joker İstanbul’da sevdiğiniz şarkılarla sahnede…

 

İlgili Başka Konular

Valentino