STİL HOLLYWOOD XL 4 sene önce

GWYNETH PALTROW’UN TERCİHİ ; BURBERRY TRENCH COAT

Burberry, 157 yıllık tarihi boyunca adıyla özdeşleşen lüks, kalite, yenilikçilik kavramlarıyla zamana meydan okuyan stilini İngiliz anlayışıyla birleştiren, dünyanın en köklü ve popüler sayılı markalarından biri. Bugün artık bir ikon haline gelen efsanevi trençkotlarıyla milyonlarca insanı etkilemeye devam eden Burberry’nin kendine özgü ekose deseni de dünyada en çok bilinen ve en çok taklit edilen desen örneği olarak gösteriliyor. Burberry, CCO’su Christopher Bailey’nin yönetiminde orijinal değerlerine ve yüksek kalite anlayışına sadık kalarak, modernizmin ve sadeliğin simgesi olarak tüm dünyada kabul görmeye devam ediyor.

Hem oyunculuğu hem de anneliğiyle kendini sevdiren ve yaşlanmamakta ısrar eden Hollywood yıldızı Gwyneth Paltrow… Yoğun iş temposuna rağmen ailesine zaman ayıran, bakımına da oldukça özen gösteren; görünüşü ve giyimiyle beğeni toplayan aktris, sonbahar modasında Burberry’nin Sateen Trench Coat modelini tercih etmiş gibi görünüyor.

Rahatlığı,şıklığı ve herşeyle giyilebilir, güzel kombine edilebilir oluşuyla bir klasik haline gelen Burberry Trench Coat’larına gelin bu sonbahar siz da sahip olun !

gwyneth-paltrow-loves Burberry trench coat

Gwyneth_Paltrow_in_Burberry_trench_coat_in_Paris_October_2009

En kısa yoldan sahip olabileceğiniz yer ise tabiki MosModa!

pr_02_17251_max

Burberry – Sateen Trench Coat – 2465tTL

 

pr_01_17251_max

 

Burberry – Sateen Trench Coat – 2465tTL

İlgili Başka Konular

Valentino