MODA 4 sene önce

GIVENCHY SHARK-LOCK WEDGE CIZMELER

Zerafet, incelik ve seksiliğin muhteşem dengesini kurabilmesiyle bilinen dünyaca ünlü Fransız moda evi Givenchy, bu sezon Shark-Lock Wedge çizmeleriyle çok konuşuluyor. Bu zarif gizli topuk Givenchy çizmelerini Hollywood yıldızları şimdiden vazgeçilmezleri arasına soktular bile. Özellikle her giydiğiyle gündeme oturan Kim Kardashian, siyah rengini tercih ettiği çizmesini etek ve elbise ile tamamlamayı seçmiş.

Giydiği deri etek ve siyah t-shirt’ü ile kombinlediği Givenchy Shark-Lock Wedge çizmesi Kim Kardashian’a günlük yaşantısında kusursuz bir görüntü vermiş. Sade bir makyajla da tamamladığı görüntüsü içerisinde oldukça hoş görünüyor.

Kim-Kardashians-Yogurt-Land-Givenchy-Shark-Lock-Fold-Over-Wedge-Boots

Givenchy çizmeleri hem gün içerisinde hem de akşam bir yemeğe çıkarken ya da bir yerde eğlenmeye giderken rahatça giyebilirsiniz. Kim Kardashian gibi siyah ve beyazın uyumunu yansıtan şık bir elbisenin altına Givenchy çizmelerinizi giyerek gece kolayca dışarı çıkabilirsiniz.

Kim-Kardashian-in-Givenchy-shark-lock-fold-over-wedge-boots5

Givenchy Shark-Lock Wedge çizmelere MosModa farkı ile siz de sahip olabilirsiniz. Süet ve deri seçenekleri mevcut olan bu modelden sizin için seçtiklerimize de bir göz atalım.

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino