MODA 4 sene önce

ORIJINAL HUNTER NASIL ANLASILIR?

   Hunter yağmur botları ülkemizde o kadar büyük bir ilgi gördü ki sahteleri hemen her yerde karşımıza çıkmaya başladı!Biz de site olarak bazen bu yorumlarla karşı karşıya kalıyoruz ne yazık ki! Bu konuda diğer online satış yapan sitelerin aksine mağdur olduğumuz için böyle bir paylaşımda bulunma gereği duyduk!  Peki ben Hunter yağmur botlarının gerçek olduğunu nasıl anlarım? diyorsanız aşağıdaki maddeleri okumanızı öneririz…

1-) İlk işiniz, botun etiketine bakmak olsun! Hunter logosunun kalın ve kırmızı beyaz diktörtgenin içindeki siyah harf bloklarından oluşması gerekir!

image (8)

2) Almak istediğiniz renkleri Hunter ‘ ın sitesindekilerle karşılaştırın! Özellikle Gloss Tall modellerinde 13 renk vardır! Eğer kendi sitesiyle eşleşmeyen bir renk var ise sahtedir!

pr_02_20358_max

Hunter – Original Tall Gloss Bot – Eflatun

3) Gercek Hunter botlar yüksek kaliteli doğal kauçuk tabana sahiptir! Ayrıca gerçek Hunter yaklaşık 4 kg ağırlığındadır! Hafiflik,ağırlık denemesinden de Hunter’ ın gerçek mi sahte mi olduğunu anlayabilirsiniz!

image (3)

4) Orjinal Hunter botlarının içinde markaya ait logo ve bilgi bölümü yer alır! Sahte olduğunu anlamak için bu bölümlere de dikkat ediniz!

image (4)

 

    Biz MosModa ailesi olarak  Hunter  markasının en kaliteli ürünlerini, farklı renk seçenekleriyle sizlerle buluşturmaya devam ediyor olacağız! Sizde kalite ve lüksü tercih ediyorsanız sitemizdeki Hunter modellerine bakmayı unutmayın! 

 

pr_01_3729_max

Original Tall Gloss Bot 

pr_01_30391_max (1)

Rag & Bone Tall Boots Yağmur Çizmesi – Yeşil

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino