BLOGGERLAR 4 sene önce

ERKEKLERDEN KÜRK MANİFESTOSU

Ey Sevgili Kadınlar!

O upuzun kürk mantoların sadece sizin hizmetinize verildiğini kim söyledi?

Peki ya erkeklerin kürk giyemeyeceğine dair herhangi bir yazılı belge bulunmakta mıdır?

Kısacası erkekler kürk manto giyemez mi?

Eğer cevabınız hayırsa ve bu konu hakkında önyargılarınız varsa bir an evvel fikrinizi değiştirseniz çok iyi olur. Çünkü bu kış kürk mantolarınızın o insanı ısıtan havasını bizimle paylaşmak durumundasınız. Kısa ya da uzun tüylü, açık ya da koyu renkli hiç fark etmez kürklerinizin hepsine talibiz ve en az sizin kadar güzel taşıyacağımıza eminiz.

Yeri gelmişken belirtmek isteriz ki erkekler olarak biz de en az sizin kadar hayvan haklarını savunuyoruz ve orijinal kürk kullanımından nefret ediyoruz. En az sizin kadar biz de ilkel yöntemlerle, sağlandıkları hayvanlara zarar vererek elde edilen kürkleri tercih edenleri kınıyoruz ve sizin gibi gelişen teknoloji sayesinde doğalından ayırt edilemeyecek nitelikteki kürkleri tercih ediyoruz ve bu konuda mantıklı bir gönül birlikteliğinde bulunmaktan da son derece mutluluk duyuyoruz.

Eğer kürk mantoların biz erkeklerin bedenlerinde nasıl parlak günler yaşayacağı konusunda bir ön görüye sahip değilseniz de sizi görsellerle baş başa bırakıyoruz.

Canali-kürk

Dolce&Gabbana-kürk

etro-kürk

Maison Martin Margiela-kürk

Versace-Kürk

 

Yaşasın soğuk kış aylarında sımsıcak günler geçirecek olan Kürk Mantolu Don Juanlar.

Saygılarımızla…

 

 Serdar EGEMEN

 

İlgili Başka Konular

  • HEP ŞIK: BOOTIE
  • İlk önce bootie ne demek onu bir öğrenelim. Bootie'yi bileklikte biten kısa bot olarak tanımlayabiliriz. 2013 Sonbahar Kış trendlerinin başında gelen

    ...

  • Devamını Oku
  • BLOGGERLAR 4 sene önce
Valentino