MODA 4 sene önce

ERKEKLER ICIN SONBAHAR SIKLIGI

MosModa’da yeni sezon en iyi ürünlerinden birkaçıyla karşınızdayız. Sonbahar da artık yüzünü göstermişken bu mevsime hazırlıksız yakalanmamak lazım!

7 for All Mankind‘ın tüm ürünleri gibi bu kot pantolonda kalitesi ve kesimiyle, bu sonbahar tercih edebileceklerinizden. Sonbahar-Kış’a uygun olarak koyu bir renge sahip olan pantolonları sezonun moda renkleriyle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İngiliz şıklığı yine göz alıyor! Burberry‘den canlı renklere sahip bu gömlek ile yazın sıcaklığını hatırlamak ve hatırlatmak mümkün.

Ünlü marka Alexander McQueen‘den bu botlar eminiz Sonbahar-Kış koleksiyonu için daha uygun olamazdı. Metal ayrıntısıyla ve klasik asker botu görüntüsüyle klasik ve şık bir görüntüye sahip olmak isteyenler için seçilmesi gereken bir ürün.

Yine Burberry’den 10 yıllardır modası geçmeyen, geçmeyecek gibi de gözüken artık klasikleşmiş kot ceketlere farklı bir bakış açısı. Deri/kot karışımı kumaşıyla klasiğe modern bir bakış açısı getiren markanın bu ürününün epey tutulacağından eminiz.

Dsquared2‘dan sonbahar-kış koleksiyonlarının bir başka vazgeçilmezi. Marka başka bir dinamik tasarımıyla karşımızda.  Eğer benzeri ürünleri incelemek isterseniz linke tıklayarak sitemize ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino