BLOGGERLAR 4 sene önce

ERKEKLER IÇIN ÇIZMEYI AŞMA ZAMANI

Soğuk kış aylarında kadınların koruyucusu genellikle çizmeler, erkeklerin ki ise genelde botlar olmuştur. Peki bilekte biten ve artık iyice klişeleşmiş erkek botlarının yerini bu sezon diz kapaklarına kadar uzanan çizmeler alıyor dersem sevinir misiniz?

Acne-Çizme

Tamam belki ilk aşamada biraz tereddüt yaşıyor olabilirsiniz ama önyargıya kapılmadan önce yazacaklarımı okuyun ve ona göre karar verin. Yıllarca ıslak ve çamurlu yollarda paçalarımızın yerlerde sürünmesi tehlikesi ile yaşadık. Sürekli pantolonlarımızı yukarıya çekerek adımlar attık ve zaman zaman giysilerimizle inanılmaz uyumsuzluktaki çoraplarımızın görüntüsü ile çevremizdekileri rahatsız ettik. Yetmiyormuş gibi bir de bu sırada bileklerimizden giren keskin soğuğun etkisine maruz kaldık. Yani aslında bir nevi kendi kendimize işkence yarattık.

belstaff-çizme

Canali-çizme

Fendi

Ama sezonun bu yeni trendi ile birlikte bu zorlukları tamamen arkamızda bırakma şansına sahibiz. Yapmamız gereken en şıkından ve uzunundan bir çizme alıp paçalarımızı içine tıkıştırmak. Ondan sonra gelsin yağmura çamura aldırış etmeyen korkusuz yürüyüşler ve buz gibi havalara inat sıcacık kalan ayaklar.

jw anderson-çizme

Lanvin

Les Hommes

Atık bundan sonrası size kalıyor. Klasik görünümünüz ile kışın bütün sıkıntılarını çekmek mi istersiniz yoksa bakışları üstünüzde toplayan, yenilikçi ve stil sahibi görünümünüzle kışa meydan okumak mı? Karar sizin. Sıcacık bir kış geçirmeniz dileğiyle…

Sevgiler….

Serdar EGEMEN

Maison Martin Margiela-çizme

N.Hoolywood-

Shaun Samson

İlgili Başka Konular

  • HEP ŞIK: BOOTIE
  • İlk önce bootie ne demek onu bir öğrenelim. Bootie'yi bileklikte biten kısa bot olarak tanımlayabiliriz. 2013 Sonbahar Kış trendlerinin başında gelen

    ...

  • Devamını Oku
  • BLOGGERLAR 4 sene önce
Valentino