MODA 2 sene önce

DOLCE&GABBANA LÜKSÜ VE TEKNOLOJİYİ BULUŞTURDU

Dolce&Gabbana Sonbahar/Kış 2015 reklam kampanyasında en çok dikkat çeken tasarımlar elbette ki Swarovski kristalleriyle ve incilerle tasarlanmış olan kulaklıklar oldu. Üstün işçilik kalitesini teknoloji ile buluşturarak vazgeçilmezlerimiz arasında yer almayı başaran Kaliforniya merkezli Frends ile moda devi Dolce&Gabbana bir araya gelince elbette ki her kadının arzu nesnesi haline gelen tasarımlar ortaya çıktı.

Dolce & Gabbana Headphonesphones

 

Biz, Karl Lagerfeld’in Beats by Dre iş birliği ile hazırladığı ve Chanel Sonbahar/Kış 2014 koleksiyonunda tanıttığı kulaklıklardan daha iyisi yok diye düşünürken, Dolce&Gabbana sesimizi duymuş olacak ki Sonbahar/Kış 2015 RTW defilesinde göz kamaştıran ve lüksün sınırlarını zorlayan kulaklıklarını tanıttı. Dolce&Gabbana, sadece tasarıma değil aynı zamanda ses kalitesine önem verdiğini de son zamanların en iyi ses kalitesini sunan markalardan birisi olan Frends ile anlaşarak kanıtlamış oldu.

 

Dolce & Gabbana Headphonesphones3

 

Napa derisi üzerine ince işçilik ile tasarlanan kulaklıklar, kendinizi modern zamanın kraliçesi gibi hissetmenizi sağlayacak. Yeni yıl istek listenize mutlaka eklemeniz gereken kulaklıklara Mosmoda’yı ziyaret ederek sahip olabilirsiniz.

Dolce & Gabbana Headphonesphones-

İlgili Başka Konular

  • Çanta-Oje Uyumu
  • Sonbahar sezonunun öne çıkan çanta modellerini tırnaklarınızı süsleyecek ojelerle eşleştirmek ister misiniz? Bu sezon kiremit, yeşil, hardal gibi

    ...

  • Devamını Oku
  • GÜZELLİK 1 sene önce
Valentino